Nedis CCPD45W050BK
Napájecí adaptér, do auta, 1× USB-C, vstup 12–24V, výstup max. 3A, 45W, automatická volba napětí, černý
Po objednání za týden
Kód: MOPNED1010 PN: CCPD45W050BK Záruka: 24 měs.
www.nedis.com
Nedis CCPD45W050BK Univerzální nabíječka do auta díky celkovému výkonu 45 W dobíjí telefony, tablety a další zařízení nejvyšší možnou rychlostí. Pro tyto účely je k dispozici port USB-C. Chytrá technologie IC automaticky... více
Poslat známému
Nedis CCPD45W050BK
Univerzální nabíječka do auta díky celkovému výkonu 45 W dobíjí telefony, tablety a další zařízení nejvyšší možnou rychlostí. Pro tyto účely je k dispozici port USB-C. Chytrá technologie IC automaticky rozpozná požadovaný proud.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ zásuvky: USB-C
Počet zásuvek: 1
Vstup: 12–24 V
Výstupní napětí: 5 V/ 9 V/ 12 V/ 15 V
Výstupní proud: 3 A
Napájecí napětí (V) :  12
Napájecí napětí (V) :  15
Barva :  černá
Hmotnost (g) :  22
Rozměry :  64 × 32 × 32 mm