Nedis CCPDL20W111BK
Napájecí adaptér, do auta, 1× USB-C, vstup 12–24V, výstup max. 3A, 20W, automatická volba napětí, kabel 1m, černý
Akce
K odeslání: 1 ks
Kód: MOPNED1012 PN: CCPDL20W111BK Záruka: 24 měs.
www.nedis.com
Nedis CCPDL20W111BK Univerzální nabíječka do auta díky celkovému výkonu 20 W dobíjí telefony, tablety a další zařízení nejvyšší možnou rychlostí. Pro tyto účely je k dispozici port USB-C. Chytrá technologie IC automaticky... více
Poslat známému
Nedis CCPDL20W111BK
Univerzální nabíječka do auta díky celkovému výkonu 20 W dobíjí telefony, tablety a další zařízení nejvyšší možnou rychlostí. Pro tyto účely je k dispozici port USB-C. Chytrá technologie IC automaticky rozpozná požadovaný proud.
Součástí balení je kabel USB-C na Lightning o délce 1 m.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ zásuvky: USB-C
Počet zásuvek: 1
Vstup: 12–24 V
Výstupní napětí: 5 V/ 9 V/ 12 V
Výstupní proud: 3 A/ 2,22 A/ 1,67 A
Barva :  černá
Hmotnost (g) :  46
Rozměry :  63 × 28 × 28 mm