MikroTik G1251-0250WNA
Zdroj, napájecí, 250W, 12V 20,8A, hot-swap, pro MikroTik CRS812 DDQ
Akce
K odeslání: 1 ks
Kód: NETRB024 PN: G1251-0250WNA Záruka: 24 měs.
Výrobce: MIKROTIK
 (SIA Mikrotikls)
Aizkraukles iela 23, Riga, LV-1006, Lotyšsko
sales@mikrotik.com
www.mikrotik.com
MikroTik G1251-0250WNA Náhradní 250W hot-swap napájecí zdroj určený speciálně pro switch MikroTik CRS812 DDQ. Tento napájecí zdroj umožňuje výměnu za provozu bez nutnosti... více
Poslat známému
MikroTik G1251-0250WNA
Náhradní 250W hot-swap napájecí zdroj určený speciálně pro switch MikroTik CRS812 DDQ.
Tento napájecí zdroj umožňuje výměnu za provozu bez nutnosti vypnutí nebo restartování síťového switche, čímž zajišťuje nepřetržitý provoz kritické síťové infrastruktury. S výstupním napětím 12 V DC a proudem 20,8 A poskytuje dostatečný výkon pro plný provoz switche CRS812 DDQ.
  • Hot-swap technologie umožňuje výměnu napájecího zdroje za provozu bez výpadku
  • Výstupní parametry 12 V DC při proudu 20,8 A s celkovým výkonem 250 W
  • Kompatibilita s MikroTik CRS812 DDQ switchem
  • Kompaktní konstrukce optimalizovaná pro serverové a síťové prostředí
  • Spolehlivý provoz zajišťující nepřetržitou dostupnost síťové infrastruktury
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ příslušenství: hot-swap napájecí zdroj
Výstupní napětí: 12 V DC
Výstupní proud: 20,8 A
Vstupní napětí: 100–240 V AC
Výkon: 250 W