Tinycontrol SCT-013-100A/1V
Senzor, proudový, neinvazivní, do 100A, SCT, pro LAN ovladač, průměr kabelu max. 12mm, 3,5mm jack, 1m
Po objednání za 2 týdny
Kód: NJSTNC0008 PN: SCT-013-100A/1V Záruka: 26 měs.
Výrobce: TINYCONTROL
 (TINYCONTROL MARCIN NOSEK)
ul.Mazowieckiego 7G, RADOM 26-600, Polsko
sklep@tinycontrol.pl
www.sklep.tinycontrol.pl
Tinycontrol SCT-013-100A/1V Neinvazivní indukční senzor pro měření střídavého proudu do 100 A s napěťovým výstupem 1 V. Tento proudový senzor umožňuje... více
Poslat známému
Tinycontrol SCT-013-100A/1V
Neinvazivní indukční senzor pro měření střídavého proudu do 100 A s napěťovým výstupem 1 V.
Tento proudový senzor umožňuje jednoduché a bezpečné měření střídavého proudu bez nutnosti přerušení měřeného obvodu. Senzor stačí nasadit na jeden vodič a okamžitě poskytuje na výstupu napětí úměrné protékajícímu proudu. Díky integrovanému zatěžovacímu rezistoru nabízí přímý napěťový výstup 1 V AC při maximálním proudu 100 A.
Senzor je zakončen standardním 3,5mm jack konektorem, což usnadňuje připojení k Arduino platformám nebo jiným měřicím systémům. Ideální pro monitorování spotřeby energie, automatizaci domácnosti nebo průmyslové aplikace.
  • Měřicí rozsah 0 až 100 A střídavého proudu
  • Výstupní napětí 1 V AC proporcionální k měřenému proudu
  • Neinvazivní měření pomocí magnetické svorky bez nutnosti přerušení obvodu
  • Vestavěný zatěžovací rezistor pro přímý napěťový výstup
  • Maximální průměr měřeného kabelu 12 mm
  • Zakončení 3,5mm jack konektorem pro snadné připojení
  • Kompatibilní s Arduino a dalšími měřicími platformami
  • Délka kabelu 1 m pro flexibilní umístění
Princip fungování
Použití v praxi
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Model: SCT-013-100
Měřicí rozsah: 0 až 100 A (AC)
Výstupní napětí: 1 V AC
Vestavěný zatěžovací rezistor: ano
Typ konektoru: 3,5mm jack