Hikvision DS-2TD4137T-25/W(B)
IP kamera, termální, duální, PT/PTZ, termo 384×288, vizuál 4Mpx, f=6–240mm (56,6×33,7°), IR200m, WDR (120dB), audio, alarm
Akce
K odeslání: 2 ks
Kód: IPKHIK1425 PN: DS-2TD4137T-25/W(B) Záruka: 36 měs.
Poslat známému
Hikvision DS-2TD4137T-25/W(B)
Bezpečnostní termo-optická venkovní IP kamera s duálním snímáním v termo (384 × 288) a vizuální (2688 × 1520) oblasti. Rozlišovací schopnost pod 35 mK, varifokální objektiv f = 6–240 mm (56,6° × 33,7°), podpora WDR (120 dB), IR přísvit do vzdálenosti až 200 m. Připojení lze jednoduše realizovat pomocí RJ-45 portu. Díky aplikaci Hik-Connect lze sledovat dění 24 hodin denně 7 dní v týdnu odkudkoli skrze váš smartphone. Kamera je navíc odolná vůči nepříznivým vlivům počasí dle certifikace IP66.
  • Vysoce přesný alarm teplotních výjimek, –20 °C až 550 °C (± 2 °C)
  • Smart tracking: tepelné zobrazení a optické zobrazení
  • Algoritmus detekce požáru, detekce kouře pro prevenci požáru
  • Vysoce kvalitní obraz s rozlišením 4 Mpx
  • Účinná kompresní technologie H.265+
  • Jasný obraz i proti silnému protisvětlu díky technologii WDR (120 dB)
  • Slot pro paměťovou kartu microSD s kapacitou až 256 GB
  • Odolnost vůči vodě a prachu (IP66)
  • TVS 6000V ochrana proti přepětí a přetížení + ochrana proti přechodným napěťovým jevům
  • IR přísvit s dosahem až 200 m
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Snímací čip (vizuální): 1/1,8" CMOS
Snímací čip (termální): nechlazený VOx
Den/Noc: ano
Integrovaný IR přísvit: ano, do 200 m
Integrovaný LED přísvit: ne
Objektiv (vizuální): f = 6–240 mm, varifokální, úhel záběru horizontálně 56,6°–1,8° horizontálně, 33,7°–1° vertikálně
Objektiv (termální): f = 25 mm, pevný, úhel záběru horizontálně 14,9°, vertikálně 11,2°
Maximální rozlišení: 2688 × 1520 při 25/30 fps (vizuální), 1920 × 1080 při 50 fps (termální)
Slot paměťových karet: ano, microSD (max. 256 GB)
Napájení: AC 24 V, DC 36 V, DC 48 V, nebo Hi-PoE (zdroj není součástí balení)
Použití v exteriéru :  ano
Slot pro paměťovou kartu :  ano
Video kodeky :  H.265+
Video kodeky :  MJPEG
Video kodeky :  H.264
Video kodeky :  H.264+
Video kodeky :  H.265
Videoanalytika kamer :  detekce lidské postavy
Videoanalytika kamer :  detekce vozidla
Videoanalytika kamer :  virtuální plot, vniknutí
Videoanalytika kamer :  detekce ohně
WDR :  ano
Objektiv
Clona objektivu :  pevná
Aktivní odstrašení :  ne
Barevné snímání 24/7 (ano/ne) :  ne
Inteligentní detekce pohybu :  ne
Motorický zoom a autofocus :  ano
Objektiv :  varifokální
Objektiv :  pevný
Přísvit kamery :  infra
PTZ ovládání :  ano
Rozlišení obrazu kamery (px) :  2688 × 1520
Rozlišení výstupu (Mpx) :  4,0
Tvarový typ :  PT/PTZ
Vysoká citlivost v noci (ano/ne) :  ne
Komunikace
Podpora 4G/LTE :  ne
Podpora 5G :  ne
Wi-Fi :  ne
Síťová rozhraní
Wi-Fi :  ne
Vstupy a výstupy
Alarm vstup/výstup :  ano
Audio vstup/výstup :  Audio line in/out
Bezdrátové připojení :  ne
Drátové připojení :  ano
RJ-45 (počet) :  1
Napájení
Podpora ePoE :  ne
Podpora PoE :  ano
Fyzické vlastnosti
Barva :  bílá
Hmotnost (kg) :  9
Rozměry :  410 × 266,6 × 198,6 mm