PLANET GSW-5240HP
Switch, 48× GbE RJ-45 PoE+, 4× GbE SFP, L2, PoE+ 802.3af/at 30W/port, PoE budget 370W
K odeslání: 1 ks
Kód: NETPLA2591 PN: GSW-5240HP Záruka: 60 měs.
Výrobce: PLANET Technology
 (Planet Technology)
11F, No. 96, Minquan Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan (R.O.C.)
sales@planet.com.tw
www.planet.com.tw
PLANET GSW-5240HP Gigabitový PoE+ přepínač, 48× 10/100/1000Base-T RJ-45 s injektory 802.3af/at a napájecím výkonem až 370 W, 4× SFP sloty 1000 Base-X. LED indikace využití PoE portů, mechanizmy pro úsporu příkonu podle... více
Poslat známému
PLANET GSW-5240HP
Gigabitový PoE+ přepínač, 48× 10/100/1000Base-T RJ-45 s injektory 802.3af/at a napájecím výkonem až 370 W, 4× SFP sloty 1000 Base-X.
LED indikace využití PoE portů, mechanizmy pro úsporu příkonu podle IEEE 802.3az.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Fyzické vlastnosti:
Paměť: 16k MAC adres
Propustnost: sběrnice 104 Gbps, provozně 77,3 Mpps (64B)
Podpora přenosu: JumboFrame 12 KB
Provedení: rack 1U
Napájení: interní zdroj AC 100–240 V (50/60 Hz), celkový příkon do 420 W
Ochrana: ESD ochrana do 6 kV kontaktně, do 8 kV vzduchem
Provozní teplota: 0 až +50 °C
Rozměry: 440 × 330 × 44,5 mm
Hmotnost: 4,899 kg
PoE funkce:
Celkový napájecí výkon: 370 W, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at
Počet injektorů: 48× až 30 W
Typ napájení: End-span
Pokročilé funkce:
  • podpora funkce PD alive
  • automatická detekce napájeného zařízení
  • Značka
    Upřesnění typu :  Switch
    Výrobce :  PLANET Technology
    Technické detaily
    Bez ventilátorů (fanless) :  ne
    Homologace EN50155 :  ne
    IGMP :  ne
    Kapacita sběrnice (Gbps) :  104
    Management :  ne
    Norma :  802.3af
    Norma :  802.3at
    PoE vlastnosti :  PD alive
    PoE vstup :  ne
    PoE výstup :  802.3af/at
    PoE výstup (počet) :  48
    Použití v exteriéru :  ne
    Provozní teplota max. (°C) :  50
    Provozní teplota min. (°C) :  0
    Provedení :  rack
    Rychlost směrování (Mpps) :  77,3
    Stohovatelnost :  ne
    Vrstva OSI :  L2
    Displej a zobrazení
    Displej :  ne
    Síťová rozhraní
    Gigabit LAN :  ano
    LAN :  ano
    Počet PoE portů :  48
    Rychlost portů :  1 Gb/s
    Vstupy a výstupy
    RJ-45 (počet) :  48
    RS-232 port :  ne
    SFP (počet) :  4
    Čtečka karet
    Podpora microSD karet :  ne
    Napájení
    Napájení zařízení :  interní zdroj
    Podpora PoE :  ano
    Vstupní napětí (V) :  100 - 240 (AC)
    Fyzické vlastnosti
    Barva :  modrá
    Hmotnost (g) :  4899
    Rozměry :  440 × 330 × 44,5 mm