AXAGON ACU-PD30W
Napájecí adaptér, síťová nabíječka, 1× USB-C, výstup max. 3A, Power Delivery 3.0, 30W, vstup 100–240V, bílý
Po objednání za 3 dny
Kód: NABAXA1130 PN: ACU-PD30W Záruka: 24 měs.
www.axagon.eu
AXAGON ACU-PD30W Napájecí adaptér AXAGON s výkonem 30 W pro tablety a smartphony. Pro nabíjení zařízení je k dispozici konektor USB-C. Adaptér podporuje protokoly rychlého nabíjení Power Delivery (2.0 a 3.0), Quick Charge ... více
Poslat známému
AXAGON ACU-PD30W
Napájecí adaptér AXAGON s výkonem 30 W pro tablety a smartphony. Pro nabíjení zařízení je k dispozici konektor USB-C. Adaptér podporuje protokoly rychlého nabíjení Power Delivery (2.0 a 3.0), Quick Charge (2.0, 3.0 a 4+), AFC, FCP, SFC a PPS. Funkce AIC rozpozná připojené zařízení a automaticky zvolí optimální rychlost nabíjení. Kombinace malých rozměrů, dosažených pomocí Sil technologie, a širokého rozsahu vstupního napětí, dělá z této nabíječky ideálního pomocníka na cesty. Samozřejmostí je ochrana proti přehřátí, přetížení, přepětí a zkratu na výstupu.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Konektor: 1× USB-C
Vstupní napětí: 100–240 V
Max. výstupní výkon: 30 W
Výstup:
USB-C - DC 5 V/3 A; 9 V/3 A; 12 V/2,5 A; 15 V/2 A; 20 V/1,5 A; PPS: 3–11 V/3 A; 3–16 V/2 A
Barva: bílá
Vstupy a výstupy
USB Typ C (počet) :  1
Napájení
Max. výkon zdroje (W) :  30
Napájecí napětí (V) :  9
Napájecí napětí (V) :  15
Napájecí napětí (V) :  12
Napájecí napětí (V) :  20
Fyzické vlastnosti
Barva :  bílá
Hmotnost (g) :  56
Rozměry :  84 × 36 × 32 mm