Nedis BSCN2D100BK
Čtečka čárových kódů, 1D lineární, 2D, QR, CMOS, USB 2.0, černá
K odeslání: > 10 ks
Kód: PERNED1125 PN: BSCN2D100BK Záruka: 24 měs.
Výrobce: NEDIS
 (NEDIS BV)
Reitscheweg 1-7, 5232 BX ´s-Hertogenbosch, Nizozemsko
info@nedis.nl
www.nedis.com
Poslat známému
Nedis BSCN2D100BK
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Technologie: CMOS
Typ čárových kódů: 1D lineární, 2D, QR
Rozhraní: USB 2.0
Rozsah čtení: 20–100 mm
Rychlost skenování: 200 kódů/s
Snímací vzdálenost: 10–600 mm
Rozměry: 153 × 100 × 70 mm