Victron MultiPlus-II 48V/8000VA/110A-100A
Měnič napětí, hybridní, nabíječka, 48V, 8000VA, čistá sinusovka, 110A-100A, modrý
Po objednání za 2 týdny
Výrobce: VICTRON
 (Victron Energy B.V.)
De Paal 35, 1351 JG Almere, Nizozemsko
lpopescu@victronenergy.com
www.victronenergy.cz
Poslat známému
UPOZORNĚNÍ: jednotky MuptiPlus II 8,10 a 15kVA nelze řadit paralelně.
MultiPlus-II kombinuje funkce MultiPlus a MultiGrid
ESS (Energy Storage System): Systémy pro skladování energie
Jeden AC vstup
Dva AC výstupy
Čtyři fáze nabíjení adaptivní nabíječkou se dvěma výstupy pro nabíjení baterie
Třífázový provoz
Tři jednotky stejného typu mohou být nakonfigurovány pro třífázový provoz s fázovým posunem.
Unikátní vlastnosti funkce PowerControl a PowerAssist
Solární energie
Konfigurace systému
- Pro uvedený software budete potřebovat PC komunikační rozhraní MK3-USB.
Vzdálený monitoring a konfigurace systémů
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Měnič
Vstupní napětí: DC 38–66 V
Výkon (při 25 °C): 8000 VA / 6400 W
Výstupní napětí: AC 230 V (50/60 Hz)
Přenosová kapacita: 100 A
Hmotnost: 42 kg
Rozměry: 642 × 363 × 206 mm
Nabíječka
Vstupní napětí: AC 187–265 V (45–65 Hz)
Výstupní napětí (absorpční/udržovací/skladovací): DC 57,6 / 55,2 / 52,8 V
Nabíjecí proud baterie (max.): 110 A
Nejčastější provozní režimy:
Značka
Upřesnění typu :  Měnič napětí D
Výrobce :  VICTRON
Technické detaily
Provozní teplota max. (°C) :  65
Provozní teplota min. (°C) :  -40
Stupeň krytí :  IP22
Tvar výstupního napětí :  sinus
Napájení
Frekvence napětí (Hz) :  50/60
Počet fází :  jednofázový
Vstupní napětí (V) :  38 - 66 (DC)
Výstupní napětí (V) :  230 (AC)
Výstupní výkon (W) :  6400
Fyzické vlastnosti
Hloubka (mm) :  206
Hmotnost (kg) :  42
Rozměry :  642 × 363 × 206 mm