Ubiquiti POE-54V-80W
PoE injektor, 54V, 1,5A, Gigabit, 80W, 2× RJ-45, včetně napájecího kabelu
K odeslání: > 10 ks
Kód: NANUBT1016 PN: POE-54V-80W Záruka: 26 měs.
Výrobce: UBIQUITI
 (Ubiquiti International Holding B.V.)
Ekkersrijt 3102, Son, Nizozemsko
support@ui.com
www.ui.com
Ubiquiti POE-54V-80W 2portový PoE adaptér (injektor) pro napájení všech zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extraktor a podporují napětí DC 54 V. Ideální např. pro napájení jednotek od Ubiquiti nebo MikroTiku. ... více
Poslat známému
Ubiquiti POE-54V-80W
2portový PoE adaptér (injektor) pro napájení všech zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extraktor a podporují napětí DC 54 V. Ideální např. pro napájení jednotek od Ubiquiti nebo MikroTiku.
  • 2× Gigabit Ethernet port
  • Nemá resetovací tlačítko & nepodporuje vzdálený reset zařízení
  • 4párové napájení: 1, 2, 4, 5 (+) a 3, 6, 7, 8 (-)
  • Účinnost 87+ %
  • Konektor IEC-320 C6 (3pin)
Součástí balení je napájecí kabel a držák pro montáž na stěnu.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 80 W
Výstupní napětí a proud: 54 V DC (max. 1,5 A)
Vstupní napětí: 100–240 V (50/60 Hz)
Porty: 2× RJ-45
Přenosová rychlost dat: 1 000 Mbps
Rozměry: 123 × 65 × 34 mm
Hmotnost: 299 g
Značka
Upřesnění typu :  POE
Výrobce :  UBIQUITI
Technické detaily
Norma :  pasivní
Použití v exteriéru :  ne
Provozní teplota max. (°C) :  40
Provozní teplota min. (°C) :  0
Provedení :  samostatně stojící
Provedení :  na zeď
Síťová rozhraní
Gigabit LAN :  ano
LAN :  ano
Rychlost portů :  1 Gb/s
Vstupy a výstupy
RJ-45 (počet) :  2
Napájení
Napájení zařízení :  interní zdroj
Fyzické vlastnosti
Barva :  bílá
Hmotnost (g) :  299
Rozměry :  123 × 65 × 34 mm