OlifeEnergy EV dobíjecí stanice BASE 22kW (WB22AC2RB)
Nabíječka, dobíjecí stanice, pro elektromobily, výstup ČSN EN 62196 Typ 2, max. 32A, AC 22kW, IP54, wallbox, kabel, RFID, automód, kabel 5m
Po objednání za 5 dnů
Kód: ELEGWL0198 PN: WB22AC2RB Záruka: 26 měs.
Výrobce: XTEND Solarmi
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
OlifeEnergy EV – dobijte svůj elektromobil v pohodlí domova Dobíjecí stanice OlifeEnergy EV pro nabití baterie elektromobilů s výkonem až 22 kW. Je určena pro evropský trh a vyznačuje se kvalitním zpracováním a... více
Poslat známému
OlifeEnergy EV – dobijte svůj elektromobil v pohodlí domova
Dobíjecí stanice OlifeEnergy EV pro nabití baterie elektromobilů s výkonem až 22 kW. Je určena pro evropský trh a vyznačuje se kvalitním zpracováním a odolným designem. Díky tomu je vhodná pro instalaci do garáže i venkovního prostoru. Montáž na zeď (tzv. wallbox) umožňuje okamžité napájení vozidla ihned po připojení a identifikaci vozidla. Skrze podporovanou mobilní aplikaci máte pod kontrolou veškerou konfiguraci. Díky chytrým funkcím dobíjecí, bezdrátovému rozhraní Bluetooth nebo platformu Modbus RTU stanici OlifeEnergy EV snadno integrujete do své úsporné Smart domácnosti.
OlifeEnergy EV dobíjecí stanice BASE 22 kW
WallBox je odolná dobíjecí stanice pro nabíjení všech elektromobilů na EU trhu výkonem až 22 kW (střídavý proud AC). Dobíjecí stanice je určena pro venkovní použití i instalaci do garáže. Dále nabízí možnost montáže na zeď (wallbox) nebo na profil kotvený do země (sloupek). Délka kabelu 5 m.
Tento WallBox je již v základní verzi vybaven širokou škálou funkcionalit. Nabíjení lze zahájit automaticky ihned po připojení vozidla a identifikaci RfID kartou nebo mobilním telefonem. Přes mobilní aplikaci se také provádí kompletní konfigurace. Výkon stanice může být nastaven v rozsahu 0 až 22 kW.
  • Typ přívodu AC: AC 3 + N + PE 400 V 50 Hz, TN-S
  • Max. průřez přívodu: 10 mm2
  • Ovládání: lokální – automatické, RFID, mobilní aplikace (Bluetooth)
  • Reziduální ochrana: detekce reziduálního DC proudu dle IEC 62955
  • Komunikace: Bluetooth, Modbus RTU (po RS-485), ADC 0-10 V
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 22 kW
Vstupní napětí: 3× 400 V (možnost 1× 230 V)
Vstupní proud: 0–32 A
Typ připojení dle ČSN EN 61851: Typ C
Výstup: Typ 2 (dle ČSN EN 62196), kabel 5 m
Kategorie krytí: IP54
Provozní teplota: -25 až +40 °C
Rozměry: 320 × 266 × 120 mm
Hmotnost: 9,5 kg (čistá, balení + 2 kg)
srovnani variant OlifeEnergy WallBox
Značka
Upřesnění typu :  Autonabíječka
Výrobce :  XTEND Solarmi
Technické detaily
Provozní teplota max. (°C) :  40
Provozní teplota min. (°C) :  -25
Stupeň krytí :  IP54
Výkon (kW) :  22
Napájení
Frekvence napětí (Hz) :  50
Max. vstupní proud (A) :  32
Vstupní napětí (V) :  230 (AC)
Vstupní napětí (V) :  400 (AC)
Výstupní výkon (W) :  22000
Použití a určení
Druh příslušenství :  nabíječka
Fyzické vlastnosti
Barva :  bílá - zelená
Hmotnost (kg) :  9.5
Rozměry :  320 × 266 × 120 mm