Xtend Solarmi DS240S-280DC
Svodič přepětí, 350Vdc, 50A, CE, pro DC aplikace a fotovoltaiku
K odeslání: 4 ks
Kód: ELEGWL0194 PN: DS240S-280DC Záruka: 26 měs.
Výrobce: XTEND Solarmi
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
Xtend Solarmi DS240S-280DC Svodič přepětí určen pro ochranu fotovoltaických zařízení. Vzhledem k nominálnímu napětí na vstupu 280 V a max. napětí 350 V je vhodný pro použití se solárními regulátory a měniči GridFree GF-SUN.... více
Poslat známému
Xtend Solarmi DS240S-280DC
Svodič přepětí určen pro ochranu fotovoltaických zařízení. Vzhledem k nominálnímu napětí na vstupu 280 V a max. napětí 350 V je vhodný pro použití se solárními regulátory a měniči GridFree GF-SUN. Max. provozní proud 50 A (pojistky typu gL/gG).
Svodič přepětí DS240S-280DC je určen k ochraně menších a středních ostrovních fotovoltaických elektráren s maximálním vstupem 350 V. Slouží jako hlavní ochrana systému proti přepěťovým špičkám způsobených např. úderem blesku. Instalace se provádí na vedení od solárních panelů před vstupem do regulátoru nebo měniče. Na tato zařízení se připojuje paralelně vůči zemnění.
Vlastnosti:
  • Kompaktní 2pólový svodič přepětí typu 2
  • Svodový na pól až: In = 20 kA; Imax = 40 kA
  • Bezpečné odpojovací zařízení
  • Ochrana proti příčnému i podélnému přepětí
  • Nejmenší svodič typu 2 na trhu
  • Šířka jen 18 mm (šetří místo v rozvaděči)
  • Modulární struktura (základový díl a výměnný modul)
  • Dálková signalizace stavu standardně
  • Splňuje normy IEC 61643-11, IEC 61643-1, EN 61643-11, UL1449 ed.4
  • Pojistky typu gL/gG - 50 A
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Jmenovité napětí (Un): 280 V
Max. přípustné provozní napětí (Uc): 350 V
Max. provozní proud: 50 A
Krytí: IP20
Provozní teplota: -40 až +85 °C