Strong SRT24HE4023 24"
LED televize, 24", HD Ready 1366×768, DVB-T2/C/S2, H.265/HEVC, 2× HDMI, USB, en. tř. F, černá
K odeslání: > 10 ks
Kód: TELSRG1049 PN: SRT24HE4023 Záruka: 24 měs.
Výrobce: STRONG
 (STRONG Ges.m.b.H)
Teinfaltstraße 8-8A/4, AT-1010 Vídeň, Rakousko
pklement@strong-eu.com
https://www.strong-eu.com/
Poslat známému
Strong SRT24HE4023 – kompaktní TV do domácnosti i na cesty
Televizor Strong SRT24HE4023 je vhodný do každé domácnosti – do obývacích stěn menších bytů, pokoje, kuchyně apod. Díky kompaktnímu designu jej totiž snadno umístíte, kde si jen umanete. Obrazovka s úhlopříčkou 24" disponuje optimálním HD rozlišením a produkuje bohaté barvy i zvuk o celkovém výkonu 4 W. Model je vybaven trojitým HD tunerem pro příjem DVB-T2/S2/C signálu a podpoří kvalitní obraz ze všech typů příjmu. Mezi další přednosti patří možnost 12V napájení, díky čemuž je TV Strong SRT24HE4023 ideální také do kempingových aut, karavanů nebo lodí.
Strong SRT24HE4023
LED televizor nabízí úhlopříčku 24" a HD rozlišení 1366 × 768 obrazových bodů. Pro příjem televizního vysílání je připraven DVB-T2/S2/C tuner s podporou dekódování H.265/ HEVC. Pro přehrávání multimédií je možné využít USB port a o zvuk se starají integrované reproduktory s celkovým výkonem 4 W. K dispozici je také hotelový mód, který neumožňuje změnu nastavení bez přístupového kódu.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 24"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 1366 × 768 px
Zvukový výkon: 2× 2 W
Přijímač: DVB-T2/S2/C
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Televize bez PVR
Výrobce :  STRONG
Displej a zobrazení
Poměr stran :  16 : 9
Rozlišení (bodů) :  1366 × 768
Úhlopříčka (palce) :  24
Zobrazovací frekvence (Hz) :  60
Kamera
Webkamera :  ne
Tuner
Hybridní analogový tuner :  ne
Podpora H.265/HEVC :  ano
Tuner :  DVB-C
Tuner :  DVB-S
Tuner :  DVB-S2
Tuner :  DVB-T
Tuner :  DVB-T2
Reproduktory
Vestavěné reproduktory :  ano
Výkon reproduktorů celkový (W) :  4
Vstupy a výstupy
Bezdrátové připojení :  ne
HDMI (počet) :  2
SPDIF optický (počet) :  1
Sluchátkový výstup (počet) :  1
USB 2.0 (počet) :  1
Čtečka karet
Čtečka paměťových karet :  ne
Napájení
Energetická třída :  F
Pohotovostní spotřeba (W) :  0,5
Spotřeba (W) :  50
Spotřeba max. (W) :  50
Podpora
Podpora 3D :  ne
Podpora DLNA :  ne
Podpora PIP :  ne
Funkce
HbbTV :  ne
Internetový prohlížeč :  ne
Nahrávání na disk – PVR :  ne
Typ televize :  Klasická TV
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Hmotnost (kg) :  2.5
Rozměry :  552,9 × 369,7 × 144,1 mm