Neomounts FPMA-VESA100
Adaptér, fixní, pro monitory a obrazovky, úhlopříčka 10–30", nosnost 25kg, VESA 75×75 na 100×100, černý
Po objednání za měsíc
Kód: PERNBN6701 PN: FPMA-VESA100 Záruka: 60 měs.
Výrobce: NEOMOUNTS
 (Neomounts B.V.)
Wateringweg 62, 2031 EJ Haarlem, Nizozemsko
info@neomounts.com
www.neomounts.com
Neomounts FPMA-VESA100 Fixní VESA adaptér pro ploché obrazovky s úhlopříčkou od 10" do 30" a nosností až 25 kg. Adaptér má hloubku 3 cm a umožňuje použití držáku s rozhraním VESA 75 × 75 mm s obrazovkami kompatibilními se... více
Poslat známému
Neomounts FPMA-VESA100
Fixní VESA adaptér pro ploché obrazovky s úhlopříčkou od 10" do 30" a nosností až 25 kg. Adaptér má hloubku 3 cm a umožňuje použití držáku s rozhraním VESA 75 × 75 mm s obrazovkami kompatibilními se standardy VESA 100 × 100 mm pro montáž na stěnu nebo stůl.
Součástí balení je veškerý instalační materiál potřebný k sestavení adaptéru.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Velikost obrazovky: 10"–30"
Maximální nosnost: 25 kg
Vzdálenost od zdi: 3 mm
VESA: 75 × 75 na 100 × 100 mm
Materiál: kov
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Příslušenství
Výrobce :  NEOMOUNTS
Displej a zobrazení
Úhlopříčka (palce) :  30
Použití a určení
Druh příslušenství :  adaptér
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Rozměry :  115 × 115 × 3 mm