Victron MultiPlus-II GX 48V/3000VA/35A-32A
Měnič napětí, hybridní, 3000VA, 48V, 35A-32A, 2400W, účinnost až 95%
K odeslání: 1 ks
Výrobce: VICTRON
 (Victron Energy B.V.)
De Paal 35, 1351 JG Almere, Nizozemsko
lpopescu@victronenergy.com
www.victronenergy.cz
Poslat známému
MultiPlus-II GX oproti MultiPlus II navíc obsahuje zařízení GX a displej.
Na displeji se zobrazí parametry solárního regulátoru a měniče.
Ke stejným parametrům lze přistupovat pomocí smartphonu nebo jiného zařízení podporujícího Wi-Fi.
Integrované zařízení GX (obdoba zařízení Venus GX, pouze integrováno přímo v jednotce) zahrnuje:
  • Rozhraní VE.Can
  • USB port
  • Ethernetový port
  • Port VE.Direct
MultiPlus-II GX kombinuje funkce MultiPlus a MultiGrid
ESS: Systémy pro skladování energie
Jeden AC vstup
Dva AC výstupy
Čtyři fáze nabíjení adaptivní nabíječkou se dvěma výstupy pro nabíjení baterie.
Hlavní DC výstup poskytuje výkonné plnohodnotné nabíjení akumulátorů prostřednictvím systému "adaptivního nabíjení". Software řídí třístupňový automatický proces dobíjení tak, aby vyhovoval stavu baterie, a přidává čtvrtou fázi dobíjení - udržovací nabíjení. Kromě tohoto, MultiPlus-II GX může nabíjet i druhou baterii pomocí nezávislého výstupu dobíjení určeného např. pro startovací baterie generátoru s maximálním nabíjecím proudem 4 A. MultiPlus-II GX je určen pro nabíjení všech typů olověných, alkalických i lithiových baterií.
Prakticky neomezený výkon díky paralelnímu provozu
Třífázový provoz
Tři jednotky stejného typu mohou být nakonfigurovány pro třífázový provoz s fázovým posunem. Ale to není vše, až 6 paralelně řazených jednotek může tvořit jednu fázi. Třífázový systém tak může sestávat až z 18 jednotek se souhrnným trvalým výstupním výkonem 43,2 kW/54 kVA a nabíjecím výkonem 630 A. Při třífázovém zapojení stačí pouze jedna jednotka v provedení GX.
Unikátní vlastnosti funkce PowerControl a PowerAssist
Solární energie
Konfigurace systému
Pro uvedený software budete potřebovat PC komunikační rozhraní MK3-USB.
Vzdálený monitoring a konfigurace systémů
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon (při 25 °C): 3000 VA (2400 W)
Účinnost: až 95 %
Rozhraní: BMS-Can, USB, Ethernet, VE.Direct, Wi-Fi
Vstupní napětí (měnič): DC 38-66 V
Výstupní napětí (měnič): AC 230 V (50 Hz, lze nastavit na 60 Hz)
Vstupní napětí (nabíječka): AC 187-265 V (45–65 Hz)
Výstupní napětí (nabíječka): 57,6 / 55,2 / 52,8 V (dle fáze nabíjení)
Hmotnost: 19 kg
Rozměry: 506 x 275 x 147 mm
Podrobný online manuál s popisem všech funkcí:
Anglická verze
Česká verze (translate.google překlad)
Značka
Upřesnění typu :  Měnič napětí D
Výrobce :  VICTRON
Technické detaily
Provozní teplota max. (°C) :  65
Provozní teplota min. (°C) :  -40
Tvar výstupního napětí :  sinus
Napájení
Frekvence napětí (Hz) :  45-65
Počet fází :  jednofázový
Vstupní napětí (V) :  187 - 265 (AC)
Vstupní napětí (V) :  38 - 66 (DC)
Výstupní napětí (V) :  230 (AC)
Výstupní napětí (V) :  57,6 / 55,2 / 52,8 (DC)
Výstupní výkon (W) :  2400
Fyzické vlastnosti
Hmotnost (kg) :  19
Rozměry :  506 × 275 × 147 mm