Victron MultiPlus-II 12V/3000VA/120A-32A
Měnič napětí, hybridní, nabíječka, 12V, 3000VA, čistá sinusovka, 120A-32A, modrý
K odeslání: 1 ks
Výrobce: VICTRON
 (Victron Energy B.V.)
De Paal 35, 1351 JG Almere, Nizozemsko
lpopescu@victronenergy.com
www.victronenergy.cz
Poslat známému
MultiPlus plus + funkce ESS (Energy Storage System)
ESS (Energy Storage System): Systémy pro skladování energie
Jeden AC vstup
Dva AC výstupy
Čtyři fáze nabíjení adaptivní nabíječkou se dvěma výstupy pro nabíjení baterie
Hlavní DC výstup poskytuje výkonné plnohodnotné nabíjení akumulátorů prostřednictvím systému "adaptivního nabíjení". Software řídí třístupňový automatický proces dobíjení tak, aby vyhovoval stavu baterie, a přidává čtvrtou fázi dobíjení - udržovací nabíjení. MultiPlus-II může nabíjet i druhou baterii pomocí nezávislého výstupu dobíjení určeného např. pro startovací baterie generátoru s maximálním nabíjecím proudem 4 A. MultiPlus-II je určen pro nabíjení všech typů olověných, alkalických i lithiových baterií.
Prakticky neomezený výkon díky paralelnímu provozu
Až 6 jednotek MultiPlus-II může pracovat paralelně k dosažení vyššího výkonu.
Třífázový provoz
Unikátní vlastnosti funkce PowerControl a PowerAssist
Solární energie
Konfigurace systému
- Pro uvedený software budete potřebovat PC komunikační rozhraní MK3-USB.
Vzdálený monitoring a konfigurace systémů
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Měnič
Vstupní napětí: DC 9,5-17 V
Výkon (při 25 °C): 3000 VA / 2400 W
Výstupní napětí: AC 230 V (50/60 Hz)
Přenosová kapacita: 32 A
Hmotnost: 19 kg
Rozměry: 546 x 275 x 147 mm
Nabíječka
Vstupní napětí: AC 187-265 V (45-65 Hz)
Výstupní napětí (absorpční/udržovací/skladovací): DC 14,4 / 13,8 / 13,2 V
Nabíjecí proud baterie (max.): 120 A
Nejčastější provozní režimy (48 V varianta):
Značka
Upřesnění typu :  Měnič napětí D
Výrobce :  VICTRON
Technické detaily
Provozní teplota max. (°C) :  65
Provozní teplota min. (°C) :  -40
Stupeň krytí :  IP21
Tvar výstupního napětí :  sinus
Napájení
Frekvence napětí (Hz) :  50/60
Počet fází :  jednofázový
Vstupní napětí (V) :  9,5 - 17 (DC)
Výstupní napětí (V) :  230 (AC)
Výstupní výkon (W) :  2400
Fyzické vlastnosti
Hmotnost (kg) :  19
Rozměry :  546 × 275 × 147 mm