XtendLan Offgrid 24/48AT20AGM
Neznámá dostupnost
Výrobce: XtendLan
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
XtendLan Offgrid 24/48AT20AGM (osazený box) Venkovní voděodolný box včetně držáku na sloup. Box je vybaven vším potřebným pro napájení zařízení v místech bez přípojky el. energie. Toto ostrovní napájení je určeno pro 24 V... více
Poslat známému
XtendLan Offgrid 24/48AT20AGM (osazený box)
Toto ostrovní napájení je určeno pro 24 V nebo 802.3af/at 48 V PoE systémy, jako např. napájení venkovních prvků, jako jsou IP kamery, LTE/Wi-Fi spoje atd. Box je vybaven průchodkami PG11.
Použitá kapacita baterií je celkově 480 Wh, což je dostačující pro napájení zařízení s příkonem 20 W po dobu 20 h.