MikroTik 24V2APOW
Zdroj, napájecí, náhradní, pro Cloud Core Router, pro CCR1009 a CRS317
K odeslání: 3 ks
Kód: ZNRMKR0003 PN: 24V2APOW Záruka: 26 měs.
Výrobce: MIKROTIK
 (SIA Mikrotikls)
Aizkraukles iela 23, Riga, LV-1006, Lotyšsko
sales@mikrotik.com
www.mikrotik.com
MikroTik 24V2APOW Náhradní zdroj od Mikrotiku pro Cloud Core Router řady CCR1009 a CRS317. Celkový výkon zdroje je 60 W při napětí 24 V a maximálním proudu 2,5 A. Zdroj vyžaduje odbornou montáž. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE ... více
Poslat známému
MikroTik 24V2APOW
Náhradní zdroj od Mikrotiku pro Cloud Core Router řady CCR1009 a CRS317. Celkový výkon zdroje je 60 W při napětí 24 V a maximálním proudu 2,5 A. Zdroj vyžaduje odbornou montáž.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 60 W
Výstupní napětí: 24 V
Výstupní proud: 2,5 A
Kompatibilita: Mikrotik Cloud Core Router řady CCR1009 a CRS317
Napájení: AC 100-240 V
Pro více informací napište na technickou podporu tech@i4wifi.cz.
Značka
Upřesnění typu :  Rackmount
Výrobce :  MIKROTIK
Vstupy a výstupy
Konektor :  2pin