XtendLan ZSE01-1114-60
Zdroj, 11-14V DC nastavitelný, 5A, 60W, vestavba/na zeď
Neznámá dostupnost
Kód: NETXTE2669 PN: ZSE01-1114-60 Záruka: 26 měs.
Výrobce: XtendLan
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
XtendLan ZSE01-1114-60 Stabilizovaný napájecí zdroj s nastavitelnou hodnotou výstupu 11–14 V DC (max. proud 5 A) a výkonem 60 W. Určený pro vestavbu či přímou montáž na zeď. LED signalizace funkčnosti portů. Připevnění do... více
Poslat známému
XtendLan ZSE01-1114-60
Stabilizovaný napájecí zdroj s nastavitelnou hodnotou výstupu 11–14 V DC (max. proud 5 A) a výkonem 60 W. Určený pro vestavbu či přímou montáž na zeď. LED signalizace funkčnosti portů.
Připevnění do vestavby či na zeď - 2 spodní šroubové otvory s roztečí 78 mm a závitem M3 a 3 boční šroubové otvory se závitem M3 (2 s roztečí 19 mm, 3. kolmo k nim s roztečí 118 mm).
Skříňka vodivě propojena s ochranným vodičem.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výstupní obvod:
Výstupní napětí: DC 11–14 V
Výstupní proud: max. 5 A
Celkový výstupní výkon: 60 W
Ochranné prvky: zkrat, přetížení
Typ připojení: šroubová svorkovnice
Vstupní obvod:
Vstupní napětí: AC 100–240 V (50–60 Hz)
Mechanické vlastnosti:
Materiál: kovová skříň, perforovaná
Rozměry: 159 × 98 × 38 mm
Hmotnost: 550 g
Montáž: vestavba nebo na zeď
Značka
Upřesnění typu :  Nástěnný
Výrobce :  XtendLan
Technické detaily
Použití v exteriéru :  ne
Provedení :  na zeď
Provedení :  průmyslové
Vstupy a výstupy
Počet výstupů :  1
Napájení
Celkový výstupní proud (A) :  5
Regulace výstupního napětí :  ano
Výstupní napětí :  12V DC