Nabíječka PATONA Foto Dual Panasonic DMW-BLF19 USB
Nabíječka, pro fotoaparát, na 2 baterie, pro Panasonic, USB
Po objednání za 2 týdny
Kód: NABPAT0141 PN: PT1942 Záruka: 24 měs.
Výrobce: PATONA
 (PATONA International S.L.U.)
Avda Jaime III 3 4 2 , E-07012 Palma de Mallorca, Španělsko
info@patona.de
www.patona.de
Poslat známému
Patona Foto Dual Quick Panasonic DMW-BLF19 USB
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozměry: 115 x 70 x 19 mm
Vstupní napětí: DC 5V / 2,1A
Výstupní napětí: DC 8,4V
Kompatibilní s bateriemi: Panasonic DMW-BLF19, BLF19E, DMW-BLF19, BLF19E, BLF19
Kompatibilní s přístroji: Panasonic Lumix DMC-GH3, DMC-GH3A, DMC-GH4
Značka
Upřesnění typu :  Nabíječka
Výrobce :  PATONA
Napájení
Napájecí napětí (V) :  8,4
Baterie
Formát baterie :  pro fotoaparát
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá - žlutá
Rozměry :  115 × 70 × 19 mm