Napajecí adaptér Eurocase Seasonic SSA-0601HE-12
Napajecí adaptér, 12 V / 60 W, 89+
Neznámá dostupnost
Výrobce: EUROCASE
 (PARTIS, a.s.)
Suchovršice 110, 542 32 Úpice, Česká republika
info@partis.cz
www.partis.cz
Eurocase Seasonic SSA-0601HE-12 Napájecí adaptér 60 W, vhodný pro LCD monitory, pokladní systémy, laptopy, notebooky, Mini-ITX, průmyslové počítače nebo průmyslové mikropočítače. Adaptér poskytuje výstupní napětí 12 V a... více
Poslat známému
Eurocase Seasonic SSA-0601HE-12
Napájecí adaptér 60 W, vhodný pro LCD monitory, pokladní systémy, laptopy, notebooky, Mini-ITX, průmyslové počítače nebo průmyslové mikropočítače. Adaptér poskytuje výstupní napětí 12 V a jeho účinnost je 89%. Rozměry konektoru jsou 5,5 mm/2,5 mm a jeho délka 12 mm. Adaptér je dodáván bez síťového kabelu.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozměry: 120 x 54 x 34 mm
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Napájecí adaptér
Výrobce :  EUROCASE
Vstupy a výstupy
Napájecí konektor :  DC jack (5,5 × 2,5 mm)
Napájecí konektor (počet) :  1
Přívodní kabel :  není v balení
Napájení
Max. výkon zdroje (W) :  60
Napájecí napětí (V) :  12
Použití a určení
Druh příslušenství :  napájecí adaptér
Typ nabíječky :  do sítě
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Rozměry :  120 × 54 × 34 mm